דלתות פנים מעוצבות – היופי מתחיל בדלתות תייר

דלתות פנים מעוצבות – היופי מתחיל בדלתות תייר

דלת פנים מעוצבת היא השער דרכו עוברות האסתטיקה והרוח העיצובית של החלל כולו. נכון, דלת משמשת בראש ובראשונה לצורך כניסה, יציאה ומעבר מחלל אחד למשנהו, אך ככל שעובר הזמן, העיצוב תופס מקום חשוב בבית שלנו, וכך גם הדלתות הפכו להיות הרבה יותר מפתרון טכני המאפשר פרטיות.

התאמת הדלת למקום ולעיצוב
מעצבי הפנים רואים בדלתות השונות הפזורות בחללים השונים בבית פריט עיצובי לכל דבר ומתייחסים אליהן כאל אחד מהרהיטים בבית. אנחנו בדלתות תייר לוקחים בחשבון את האווירה בבית, את הגוונים השולטים בו ואת הסגנון, ומתאימים את הדלת לרוח העיצובית הכללית. כך, למשל, דלת בגווני עץ טבעי תשתלב נהדר בבית כפרי ודלת לבנה וניטרלית עשויה להרגיע את האווירה בבית צבעוני ועמוס במיוחד, ולתת תחושת ניקיון וסדר.
ככלל, ניתן לומר שדלתות בגוונים בהירים וניטרליים ללא עיצובים מיוחדים מתאימות יותר לשמש בחלל הזקוק לאשליה של גודל ואור. התקנת דלת מעוצבת ומקושטת בחלל קטן תגרום לו להיראות קטן עוד יותר, ודלת לבנה ונקיה תיתן תחושת גודל ומרחב. בחללים מרווחים יותר בבית ניתן בהחלט להשתמש במגוון דלתות בסגנון יצירתי יותר, הן בגוונים והן בסגנון העיצובי. יחד עם זאת, חשוב לשמור על קו עיצובי אחיד בכל חלל הבית ולהימנע מיצירת חוסר אחידות העלול לגרום לאי סדר בעין.

 

פרקטיקה לצד עיצוב מתקדם
לצד עיצוב מתקדם והבנה של השפה האסתטית בבית, חשוב לזכור את הצורך הבסיסי שבגללו אנו מתקינים דלתות. מעל הכל, הדלת משמשת כמחיצה בין חלל לחלל, וככזו היא צריכה להיות חזקה ויעילה ולהוות מעין המשך לקיר בחדרים מסוימים הדורשים זאת. אצלנו בדלתות תייר תוכלו להתרשם ממגוון טכנולוגיות במגוון חומרים – עץ, מתכת, אלומיניום ועוד.
בעוד שבבחירת דלת הכניסה השיקולים יהיו בעיקר ביטחון וחוזק, הבחירה הטבעית של צרכנים רבים היא להעדיף דלתות עץ בדלתות הפנים שלהם – ובצדק. דלת פנים אינה חייבת להיות כבדה ומסיבית. יחד עם זאת, כשם שחדרים מסוימים בבית יצריכו דלת חסינת רעש, כך גם עדיף שדלת חדר הילדים תהיה עמידה יותר. זאת כדי להימנע עד כמה שניתן משריטות ומבלאי טבעי שילדים עשויים לתרום להאצתם.

 

דלת טובה – איכות חיים גבוהה
אם אתם שוקלים לשפץ את הבית שלכם במטרה לשוות לו מראה חדש ומרענן, החלפת דלתות פנים שלכם יכולה להיות אחד הפתרונות כדי להשיג את המראה המבוקש. החלפת הדלתות בבית עשויה לחולל פלאים במראה הכללי של החלל, ולתת לו טוויסט עיצובי בעל מראה נקי וחדש.
בהחלפת דלתות הבית איכות החיים שלכם תשתפר, ותופתעו לגלות כמה הנפש שלכם תשמח בשינוי המבורך. בין אם אתם בוחרים בגווני שמנת, חום, עץ אלון טבעי או כל גוון אחר, הדלת תופסת מקום חשוב בשטח הבית ותופסת את העין, ולכן כל גוון שתבחרו – בכל עיצוב שתבחרו – יעשה את העבודה. יחד עם זאת, קחו בחשבון את הגוונים השולטים בבית ונסו להתאים את הדלתות כמה שניתן לשאר הריהוט – ארונות המטבח, הספריות השונות והסלון.

דלתות תייר – כי דלת היא הרבה יותר מסתם מחיצה.

צרו איתנו קשר
close slider

בחר סניף (חובה)

שם מלא (חובה)

טלפון (חובה)

נושא

Call Now Button