דלתות פנים זולות

האם כדאי לרכוש דלתות פנים זולות ואם כן מתי?

מזל טוב, התחלתם לבנות בית חדש ומלבד המפרט ההנדסי של הבנייה, עליכם לבחור פריטים רבים המהווים פונקציות חשובות, כמו מטבח, קרמיקות, כלים סניטריים ודלתות פנים. כאשר מדובר על דלתות פנים, לא בטוח שחשבתם לעומק עד כמה בחירה של סוג הדלת עשויה להשפיע על “תוחלת החיים שלה”, וייתכן שלא ייחסתם חשיבות מספקת לחומרים מהם היא עשויה. כינסנו עבורכם מספר הסברים על הדברים החשובים בבחירת דלתות פנים, אשר יסייעו לכם להשקיע את כספכם בדלתות שישרתו אתכם נאמנה שנים ארוכות.

מדוע ישנם הבדלי מחירים בין סוגים שונים של דלתות פנים?

כמו כל מוצר באשר הוא, גם לדלתות פנים ישנו טווח מחירים משתנה. הדברים שניתן לבחור בדלת הם רבים: סוג חומר המילוי שלה, סוג המשקופים שעליהם היא מותקנת, הפרזולים (צירי הדלת, הידיות ומנגנוני הנעילה), העיצוב והחדירות למים- כל אלו מהווים גורמים המשפיעים על המחיר שבו, בסופו של דבר, הדלת תימכר לכם. אם אתם מוגבלים בתקציב, ייתכן שתרצו להשקיע מה שפחות בדלתות שתרכשו. אבל דלתות פנים זולות מדי אמורות לעורר את חשדכם- ייתכן והן עשויות מחומרים לא איכותיים, כמו למשל ממילוי הסופח מים שעלול להיהרס עם הזמן, או מפלסטיק דק מדי שייהרס ויתבלה. רכישה של דלתות פנימיות במחיר נמוך ו”משתלם” כביכול, על מנת לחסוך בעלויות- יכולות לגבות מכם בסופו של דבר מחיר יקר, כאשר אתם עלולים תוך שנים ספורות למצוא את עצמכם רוכשים דלת חלופית- ומבצעים השקעה כספית נוספת ומיותרת.

אז במה כדאי להשקיע כסף- בסוג חומר הגלם של הדלת או בעיצוב שלה?

ובכן, התשובה לשאלה הזו אינה מוחלטת. כאשר אדם עומד לבחור דלתות פנים למשרד או למבנה מושכר, ניתן בהחלט להסתפק בדלתות פונקציונליות בעיצוב פשוט, מחומר גלם איכותי אך לא יקר מדי, כיוון שמטרתן למלא תפקיד מסוים ואין חשיבות גבוהה לוויזואליות שלהן. אבל בבואכם לתכנן את מראהו של ביתכם הפרטי, כדאי שתשימו דגש הן על איכות הדלת, והן על עיצובה. אצל דלתות תייר תוכלו למצוא מגוון של דלתות פנים במבחר מחירים, שיתאימו לכל מטרה. המומחים של תייר ישמחו לסייע לכם ברכישה מושכלת של דלתות עבור הבית, תוך התאמה מושלמת של הדלתות לבחירה שלכם בשאר התחומים: רצפה, צבע הקירות וכל השאר. ביצירת קשר דרך האתר תוכלו לקבוע פגישת ייעוץ ללא התחייבות, ולהשיג לעצמכם דלתות איכותיות ויפות שיחזיקו מעמד לאורך תקופה ארוכה, ויתרמו רבות לעיצוב המוקפד של הבית.
צריכים עוד מידע? הצוות באולם התצוגה ישמח לעמוד לרשותכם ולספר לכם על הדלתות האיכותיות שלנו ועל מגוון דלתות פנים במבצע שתוכלו לראות באולמות התצוגה שלנו.

דלתות פנים זולות

צרו איתנו קשר
close slider

בחר סניף (חובה)

שם מלא (חובה)

טלפון (חובה)

נושא

Call Now Button