דלתות פנים המלצות

דלתות פנים המלצות ודגשים

אחד הדברים החשובים בעיצוב הבית, שיכול להשפיע רבות על מראהו ועל הנוחות של חיי היום-יום בתוכו, הינו דלתות הפנים. אנשים רבים אינם מודעים למגוון סוגים דלתות הפנים שניתן להתקין בבית, ועל כן נוטים לבחור במוכר והידוע- שלעיתים לא ישרת אותם באופן המיטבי. על מנת לבחור בצורה נכונה את הדלת שתתאים לכל אחד מהחדרים בביתכם, ובכדי שהדלתות יחזיקו מעמד לאורך שנים רבות- ישנן בנושא דלתות פנים המלצות מעניינות וחשובות שכדאי לקחת לתשומת הלב, בטרם עושים את הרכישה עצמה. בואו ונסתכל על כמה מההיבטים החשובים ביותר בבחירת דלתות פנים:

לאיזה חדר מיועדת הדלת?

הפונקציונליות של הדלת חשובה, ועל כן בבואכם לבחור דלת לחדר מסוים בבית, חישבו על החדר שאליו היא נפתחת. רצוי שהדלת תתפוס מה שפחות מקום בזמן פתיחתה, לכן כדאי למשל להעדיף דלתות הזזה, כאשר מדובר על חדרים פנימיים כמו חדר-בתוך-חדר (חדרי אמבטיה למשל, בתוך חדרי הורים). עניין נוסף הוא עובי המשקופים- בחדרים כמו ממ”ד הקיר עבה מאוד, וניתן להתאים את הדלת לקירות אלו על ידי הצמדת שני משקופים זה לזה, או באמצעות פתרון של כיסוי רחב לשני המשקופים, שהוא אסתטי יותר.

חשיבות סוג המילוי בדלתות פנים

דלתות פנים יכולות להגיע במילויים שונים כגון קרטון, פלקסבורד או פוליאתילן, כשהאחרון הוא המומלץ מכולם. חשוב שהדלת תהיה עמידה למים ולא תינזק בסביבה לחה (כמו בחדר אמבטיה), וחשוב עוד יותר שתהיה עשויה מחומר מעכב בעירה, למקרה של שריפה חלילה. ההשקעה באיכות המילוי עשויה לעלות קצת יותר כסף בהתחלה, אבל זה ישתלם לכם בעתיד, כאשר תרוויחו דלתות מעולות שישמשו אתכם לתקופה של שנים רבות.

פרזולים

הצירים של הדלת, מנגנוני הנעילה שלה והידיות- כל אלו הם הפרזולים. מנגנוני נעילה כיום הם מתקדמים וטובים יותר מאשר בעבר, ובנויים כך שתיווצר בהם כמה שפחות שחיקה. צירים של דלתות יכולים להגיע במספר סוגים, סמויים או גלויים לבחירתכם, ובהתאם לתקציבכם- הסמויים יקרים מעט אך מקנים מראה נקי ומעודן. לגבי הידיות- זהו פריט שהוא גם פרקטי וגם עיצובי- אותו תוכלו לבחור בהתאם לדמיונכם- באם זו תהיה ידית פשוטה וחלקה או מעוצבת למשעי. מדובר אמנם בחלק קטן מהמראה של כל הדלת- אך שמחשבה מעמיקה ובחירה מתאימה שלו- יכולה לתרום הרבה לעיצוב. רעיונות נוספים וייעוץ מקצועי ואדיב, תוכלו לקבל אצל דלתות תייר, המייצרים ומתמחים בדלתות פנים כבר למעלה מ 25 שנה, וישמחו לסייע לכם בבחירת הדלתות המושלמות לבית החדש.

דלתות פנים המלצות

צרו איתנו קשר
close slider

בחר סניף (חובה)

שם מלא (חובה)

טלפון (חובה)

נושא

Call Now Button