דלתות לחדרים

כיצד בוחרים דלתות לחדרים

בבואכם לעצב את הבית החדש שלכם, אחת ההחלטות החשובות שתצטרכו לקבל היא אילו דלתות פנים לבחור. הדלתות שנמצאות בתוך הבית, יכולות לבוא במגוון עיצובים, חומרים והמבחר גדול, על כן כדאי שנבדוק כיצד לבחור נכון דלתות לחדרים ועל מה כדאי לשים דגש. ראשית כל עלינו לזכור, כי לכל חדר בבית יש תפקיד שונה והוא ממלא פונקציה אחרת עבור הדיירים, ועל כן גם הדלתות הפנימיות יכולות להיות מסוגים שונים, עשויות מחומרי גלם אחרים עם פרזולים מגוונים, והן לאו דווקא חייבות להיות אחידות בעיצובן.

כדאי שעיצוב הדלתות יתאים למראה הכללי של הבית

דלתות לחדרים צריכות להיות מעין “המשך” של כלל הבית מבחינה וויזואלית, ועיצובן כדאי שיהיה מותאם לצבע של הרצפה, צבעי הקירות והריהוט מסביב. אם למשל בחרתם ברצפה בהירה מאוד, מומלץ לבחור בדלתות פנים בצבעים עדינים שיהיו חלק מתאים ב”לוק”, ולא בדלתות כהות אשר עלולות לייצר אפקט של זרות ולא להיראות שייכות. בניגוד לרהיטים ואביזרי נוי שונים בבית, את הדלתות אתם לא תחליפו מדי כמה שבועות או חודשים, ולמעשה מרבית הסיכויים שהן יישארו במקומן שנים ארוכות, על כן בחירת העיצוב של דלתות לחדרים צריכה להיות מושכלת, ובמיוחד שימת הדגש על איכותן ועמידותן לאורך זמן.

סוג הדלת- אפשרויות שונות בהתאם למיקום של הדלת בתוך הבית

מרבית האנשים יבחרו בדלתות הנפתחות כמו כנף, כלומר כאלו שנחשבות “רגילות”, רק בגלל ההרגל של פתיחת הדלת וסגירתה, פנימה והחוצה. אבל דעו שכיום יש מקום לרעיונות יצירתיים, ובפרט כשמדובר בדלתות פנימיות. חישבו למשל על דלתות של חדרים המכילים אמבטיה- בחדרים מסוג זה ניתן להתקין דלת כנף רגילה בפתח החדר, ועוד דלת פנימית נוספת בפתיחת הזזה, בכניסה לחדר האמבטיה עצמו, שבתוך החדר. בצורה כזו ניתן לחסוך מקום ולאפשר נוחות מרבית, תוך שאתם משלבים את הדלת הנוספת באופן שאינו מפריע ולמעשה “נטמע” בעיצוב באופן מושלם.

חשיבותם של משקופים

כדאי לדעת כי מכיוון שמשקופי הדלת הם אלו שנוגעים ממש ברצפה עצמה, יש לתת את הדעת לגבי סוג המשקוף שאנו בוחרים עבור דלתות לחדרים בבית. גם בחירת המשקופים “נגזרת” בהתאם לרצפת הבית, וישנו הבדל בין משקופים שיתאימו לרצפה של גרניט פורצלן למשל, לעומת משקופים המותאמים לרצפת פרקט. דלתות תייר היא חברה משפחתית המייצרת דלתות פנים כבר 25 שנה, כדאי להיכנס לאתר ולהתרשם ממגוון העיצובים המרשימים של דלתות הפנים, ולהתייעץ עם המומחים שיסייעו לכם בשמחה, בבחירה של הדלתות והמשקופים עבור הבית החדש שלכם.

דלתות לחדרים

דלתות לחדרי שינה

דלתות לחדרים הן מוצר הכרחי לכל בית, אך מה קורה אם הדלת לא מספיק אוטמת והאיכותיות בה איננה מורגשת? ראשית כל חשוב לנו לדעת כי לכל דלת פנים יש מספר תפקידים חשובים. התפקיד הראשון הוא כמובן ליצור הפרדה בין חללים שונים בבית, דלתות פנים לחדרי שינה ולאפשר פרטיות בתוך חדרי הבית. התפקיד השני הוא להשלים את העיצוב שקיים בבית. ותפקיד נוסף הוא לשמור על שקט בתוך החדר פנימה. למידע נוסף, ניתן לפנות אל “דלתות תייר”. מדובר במפעל ייצור של דלתות פנים, היחידי בארץ המייצר את הכול – כולל את המשקוף. עם “דלתות תייר”, טבעי שתבחרו ישראלי!

 

דלתות לחדרים – דלתות לחדר השינה

השקט חשוב לנו במיוחד בחדר השינה, בחדר בו אנו רוצים להיכנס למיטה ולישון בלי להיות מופרעים מרעשים שקיימים בבית. ואכן, בבואכם לבחור דלתות פנים לבית במבצע תגלו בוודאי כי קיים מבחר רחב של דלתות. לכל סדרה של דלתות יש צבעים מיוחדים, תכונות מיוחדות וגם רמת בידוד שונה. דלתות פנים בציפוי פרומייקה, למשל, יהיו הבחירה האידאלית עבורכם מאחר והם כוללים בידוד פלקסבורד – החל מדגם קלאסיק, עשויות WPC מצופה פורמייקה ופס פולימרי בתחתית הדלת שמגן מפני מים עם 5 שנות אחריות לנזקי מים, ועוד. כמו כן, דלתות אלו יכולות להגיע אף עם כוורת.

דגש נוסף הוא העיצוב של הדלת בחדרים, דלת לחדר מעוצבת היא כזו שהעיצוב שלה מתכתב עם טרנדים או אופנה ומכניס אותה הביתה. זה יכול להיות חומר גלם, זו יכולה להיות דוגמה. זו יכולה להיות דלת שעשויה מחומר חדש. היום בוחרים דלתות לחדרי הבית, לא רק ברמה של פונקציונאליות אלא גם ברמה של עיצוב. הישראלים למדו לעצב את הבית, והדשא של השכן כבר לא יותר ירוק משלהם.

 

נספק לכם מענה לכלל הדרישות בין אם אתם מחפשים דלתות הזזה לחדרים או דלתות רגילות

אם גם אתם בתהליך חיפוש אחר דלתות לחדרים, צרו קשר עם חברת “דלתות תייר” וצוות המומחים שלנו יסייע לכם להגיע להחלטה הנכונה ביותר עבורכם. ישנן המון אופציות מדהימות שכוללות עיצוב דלתות באופן אישי ועל פי טעמכם.

צרו איתנו קשר
close slider


    בחר סניף (חובה)

    שם מלא (חובה)

    טלפון (חובה)

    נושא

    Call Now Button